Pole paintballowe w Piasecznie

« powrót

Dzięki przychylności Burmistrza Zdzisława Lisa oraz pod patronatem Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, przy współudziale Stowarzyszenia Polskiej Ligi Paintballowej, w Piasecznie przy ulicy Dworcowej, powstaje boisko do paintballa, ze sztuczna nawierzchnią i infrastrukturą.
Prace przebiegają sprawnie, aczkolwiek jesteśmy uzależnieni od warunków pogodowych. Pierwszym terminem, za czym idzie oficjalnym otwarciem pola, miała być najbliższa sobota 26/07/2014. Jednak wszystko zależy tylko i wyłącznie od pogody. Będziemy informować na bieżąco.
Zaplanowano następujący harmonogram prac: ułożenie nawierzchni, wałowanie, ustawienie słupów, wykonanie infrastruktury.
Boisko ma mieć charakter stały, z przeznaczeniem do treningów drużyn paintballowych, przeprowadzeniu mniejszych i większych turniejów. Miejsce usytuowania nie jest przypadkowe, ma ono promować sport, także wśród dzieci i młodzieży. Liczymy na współprace pobliskich Gimnazjów. Jedno z nich, Gimnazjum nr 1 w Piasecznie, posiada klasy sportowe. Pobliska Hala GOSiR skupia u siebie liczne sekcje sportowe, prężnie działając w Gminie Piaseczno. Liczymy także na liczny udział mieszkańców Piaseczna w zajęciach sportowych, które chcemy prowadzić na tym terenie.
Jak napisaliśmy wcześniej, bardzo duży wkład, w ten projekt, ma Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Pan Lis jest człowiekiem promującym zdrowy i sportowy tryb życia, tak więc każda taka inicjatywa wplata się w koncepcje zagospodarowania.
Tutaj jako gracze, chcemy bardzo podziękować Miastu Piaseczno oraz Panu Burmistrzowi za stworzenie możliwości zbudowania boiska do paintballa.

copyright: ActionSports
Wykonanie strony internetowej - WebReklama